Ltd, İzmir de yerleşik ve Türkiye dizel yakıt enjeksiyon parçaları pazarında hızla büyüyen bir markadır®. 2002 yılında kurulmuş olan İnventis Ltd, dizel motor imalatı yapan OEM ve onların OES firmalarına ek olarak, yüksek kaliteli ürünlerini yedek parça piyasasına da sunmaktadır.

İnventis, dizel dünyasının seçkin imalatçıları ile dayanışma içinde çalışarak, ürünlerinin yüksek kalitesini, çalışma performanslarını ve rakipsiz fiyatlarını devam ettirme azim ve anlayışı içindedir. İnventis, imalatçıları ile oluşturduğu stratejik işbirliği sayesinde, ürün tasarım ve geliştirme de son derece esnek ve süratle ihtiyacı karşılama özelliğine kavuşmuştur. Bu sayededir ki İnventis, gerek yeni ve gerekse imalatı durmuş olan eski parçaların temin ve pazara sunulmasında da rakipsiz bir esnekliğe sahip olmuştur.

İnventis, pazarlama gayretlerini ağırlıklı olarak Türkiye iç pazarına yönlendirmiş ve yoğunlaştırmıştır. Bunun yanısıra, gerek Ortadoğu ve gerekse Balkanlar ve Doğu Avrupa'da bölgesel pazarlara girmek için yakın geleceğe yönelik planlar geliştirmektedir.

İnventis, mevcut dizel yakıt enjeksiyon parçaları faaliyetine ek olarak, yerli firmalara her türlü ithalat ve mal temini konularında danışmanlık yapmakta ve ayrıca Türkiye'de pazar arayan ve Türkiye'den değişik mallar almak isteyen yabancı firmalara da rehberlik yapmaktadır.

Şirketimizin ana hedefi, Türkiye ve komşularını kapsayan bölge içinde, Dizel Yakıt Enjeksiyon Sistemi Parçaları pazarında başta gelen firmalardan birisi olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için, Inventis stratejik ortaklarla dayanışmasına devam edecek ve yüksek kalitedeki ürünleri ve giderek artan ürün yelpazesi ile, müşterilerini memnun etmeyi sürdürecektir.

 

 


Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Ürünler   |   Bayilerimiz   |   İletişim